Newquay Results

Week 16 – Wednesday 23rd September 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 The Waaa Beans 1 – 1 Minor Threat Btec Raiders 3 – 4 The Goonies
7.00 TR7.5 1 – 0 Newquay U5’s Netsix and Chill 3 – 0 Healeys
7.30 London Inn B 6 – 0 Newquay U6’s Berocca Seniors 2 – 1 TR7
8.00 Berocca Juniors 1 – 2 Farcelona A The Fockers 1 – 3 London Inn B
8.30 TJSM FC 2 – 3 Melchester Rovers 6 Offenders 1 – 2 Farcelona B
9.00 One Paced Wonders 4 – 0 The A Team Dream Sessions 2 – 0 Touch Matip A
9.30 Touch Matip B 1 – 1 Class on the Grass ATF 1 – 1 The Tavern Elite

Week 15 Wednesday 9th September 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 Minor Threat 1 – 2 Healeys Class on the Grass 0 – 6 London Inn B
7.00 One Paced Wonders0 – 5s Newquay U6’s Dream Sessions 3 – 3 London Inn A
7.30 Farcelona A 0 – 2 Newquay U5’s The  Waaa Beans 4 – 0 Melchester Rovers
8.00 TJSM FC 4 – 1 Farcelona B Berocca Juniors 3 – 0 The Fockers
8.30 Netsix and Chill 4 – 2 The Tavern Elite Berocca Seniors 2 – 3 Touch Matip A
9.00 TR7.5 0 – 3 Touch Matip B ATF 1 – 2 Btec Raiders
9.30 The A Team 3 – 0 TR7 6 Offenders 0 – 6 The Goonies

Week 14 – Wednesday 2nd September 2020

Please note access to the astroturf will only be available via the Sports Centre. The gates on the other side will all be locked. All players will need to sign up to contact tracing upon arrival. Bibs, gloves and other shared kit will NOT be provided. Please ensure your team are in matching colours.

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 Btec Raiders 0 – 3 Six Offenders Healeys 2 – 6 Melchester Rovers
7.00 TR7 1 – 1 Dream Sessions The Tavern Elite 3 – 5 TJSM FC
7.30 Berocca Juniors 3 – 1 TR7.5 Class on the Grass 2 – 4 The Fockers
8.00 Berocca Seniors 1 – 2 Newquay U6’s London Inn 8 – 1 One Paced Wonders
8.30 Farcelona B 3 – 0 Minor Threat London Inn B 3 – 0 Newquay U5’s
9.00 ATF 4 – 7 Waaa Beans Farcelona A 1 – 1 Touch Matip B
9.30 The Goonies 3 – 0 Netsix and Chill Touch Matip A 1 – 7 The A Team

Week 13 – Wednesday August 26th 2020

Time  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 Minor Threat 1 – 1 The Tavern Elite TJSM FC 1 – 0 The Goonies
7.00 Class on the Grass 0 – 2 TR7.5 The Waaa Beans 1 – 1 Healeys
7.30 TR7 3 – 2 Touch Matip A One Paced Wonders 0 – 1 Dream Sessions
8.00 6 Offenders 0 – 1 ATF The Fockers 2 – 1 Touch Matip B
8.30 The A Team 0 – 4 Newquay U6’s Melchester Rovers 3 – 0 Farcelona B
9.00 Newquay U5’s 2 – 1 Berocca Juniors London Inn B 2 – 1 Farcelona A
9.30 Netsix and Chill 1 – 0 Btec Raiders Berocca Seniors 2 – 1 London Inn A

Week 12 – Wednesday August 19th 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 6 Offenders 1 – 2 Waaa Beans Btec Raiders 0 – 1 TJSM FC
7.00 ATF 0 – 4 Netsix and Chill Newquay U5’s 2 – 1 Class on the Grass
7.30 Newquay U6’s 3 – 3 Touch Matip A One Paced Wonders 0 – 4 TR7
8.00 London Inn A 6 – 1 The A Team Touch Matip B 0 – 1 Berocca Juniors
8.30 Dream Sessions 1 – 3 Berocca Seniors  London Inn B 3 – 0 TR7.5
9.00 Farcelona B 1 – 3 Healeys Melchester Rovers 0 – 3 Dark Fruits Utd
9.30 The Fockers 1 – 0 Farcelona A Goonies 1 – 0 Minor Threat

Week 11 – Wednesday 12th August 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 Farcelona A 0 – 2 Class on the Grass  The Waaa Beans 1 – 4 Netsix and Chill
7.00 Berocca Seniors 5 – 2 One Paced Wonders Farcelona B 0 – 0 Dark Fruits Utd
7.30 6 Offenders 2 – 5 TJSM FC Berocca Juniors 2 – 1 London Inn B
8.00 Healeys 1 – 4 The Goonies Touch Matip 1 – 3 London Inn A
8.30 Btec Raiders 0 – 0 Melchester Rovers Newquay U5’s 0 – 2 Touch Matip B
9.00 TR7 5 – 2 Newquay U6’s The A Team 2 – 2 Dream Sessions
9.30 TR7.5 5 – 2 The Fockers ATF 0 – 1 Minor Threat

Week 10 – Wednesday August 5th 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 Healeys 3 – 0 Dark Fruits Utd Netsix and Chill 3 – 0 6 Offenders
7.00 Berocca Seniors 1 – 2 TR7 Minor Threat 1 – 1 Btec Raiders
7.30 Farcelona A 0 – 4 TR7.5 Berocca Juniors 6 – 1 Class on the Grass
8.00 The Waaa Beans 0 – 2 Farcelona B One Paced Wonders 0 – 2 The A Team
8.30 Monkey Tennis FC 0 – 3 ATF Melchester Rovers 1 – 3 The Goonies
9.00 London Inn B 3 – 1 Touch Matip Newquay U5’s 4 – 0 The Fockers
9.30 London Inn A 5 – 0 Newquay U6’s Dream Sessions 2 – 6 Touch Matip A

Week 9 – Wednesday 11th March 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Monkey Tennis FC 1 – 2 Netsix and Chill NO GAME
6.30 Newquay U6’s 2 – 1 Dream Sessions NO GAME
7.00 The Fockers 3 – 0 London Inn B TR7.5 2 – 0 Newquay U5’s
7.30 Melchester Rovers 3 – 2 ATF  TR7 3 – 0 London Inn A
8.00 Farcelona B 1 – 1 Cribbar The A Team 1 – 9 Berocca Seniors
8.30  Berocca Juniors 4 – 1 Farcelona A Touch Matip B 3 – 1 Class on the Grass
9.00 Touch Matip A 7 – 0 One Paced Wonders Minor Threat 4 – 0 6 Offenders
9.30 Healeys 4 – 1 Btec Raiders Dark Fruits Utd 1 – 3 The Waaa Beans

Week 8 – Wednesday 4th March 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 ATF 1 – 3 Healeys NO GAME
6.30 The A Team 4 – 12 TR7.5 NO GAME
7.00 Berocca Juniors 2 – 2 TR7.5 Ayew Ready 1 – 2 The Fockers
7.30 Berocca Seniors 2 – 2 Touch Matip A Melchester Rovers 2 – 0 6 Offenders
8.00 Dream Sessions 2 – 4 London Inn A Farcelona A 3 – 4 Touch Matip B
8.30 London Inn B 1 – 1 Newquay U5’s Farcelona B 2 – 0 Btec Raiders
9.00 Cribbar 1 – 3 Dark Fruits Utd One Paced Wonders 1 – 2 Newquay U6’s
9.30 The Waaa Beans 1 – 7 Monkey Tennis FC Netsix and Chill 1 – 1 Minor Threat

Week 7 – Wednesday 26th February 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Melchester Rovers 0 – 5 Netsix and Chill NO GAME
6.30 Berocca Juniors 7 – 1 The Fockers NO GAME
7.00 TR7 10 – 2 Dream Sessions Newquay U6’s 3 – 4 Berocca Seniors
7.30 TR7.5 7 – 2 Touch Matip B Farcelona A 1 – 2 Newquay U5’s
8.00 The A Team 2 – 4 Touch Matip Healeys 5 – 0 6 Offenders
8.30 Cribbar 2 – 3 Waaa Beans Farcelona B 5 – 2 ATF
9.00 One Paced Wonders 0 – 0 London Inn A Minor Threat 3 – 6 Monkey Tennis FC
9.30 Ayew Ready? 4 – 3 London Inn B Dark Fruits Utd 0 – 0 Btec Raiders

Week 6 – Wednesday 19th February 2020

SUNDAY 6-ASIDE (any age)

We have 6 Spaces left for our new Sunday league. This will run alongside our over 30’s league. Games will be 30 minutes long and match fees will be as normal. We are expecting to start the league in March as soon as we have eight teams signed up.

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Netsix and Chill 4 – 1 Healeys NO GAME
6.30 ATF 2 – 3 Dark Fruits NO GAME
7.00 Minor Threat 0 – 7 Waaa Beans The A Team 0 – 7 Newquay U6’s
7.30 London Inn B 1 – 9 TR7.5 Newquay U5’s 3 – 0 Ayew Ready?
8.00 TR7 1 – 0 Touch Matip A Berocca Seniors 6 – 1 London Inn A
8.30 The Fockers 2 – 0 Farcelona A Touch Matip B 4 – 1 Berocca Juniors
9.00 6 Offenders 1 – 6 Farcelona B One Paced Wonders 1 – 2 Dream Sessions
9.30 Monkey Tennis FC 2 – 0 Melchester Rovers Btec Raiders * Cribbar

*both teams win 3-0 due to administrative error

Week 5 – Wednesday 12th February 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Healeys 3 – 1 Monkey Tennis FC NO GAME
6.30 One Paced Wonders 0 – 3 TR7 NO GAME
7.00 London Inn B 1 – 0 Farcelona A Ayew Ready? 1 – 7 TR7.5
7.30 London Inn 3 – 0 The A Team Farcelona B 2 – 5 Netsix and Chill
8.00 Cribbar 4 – 5 ATF Melchester Rovers 0 – 2 Minor Threat
8.30 Dark Fruits Utd 1 – 0 6 Offenders Dream Sessions 3 – 5 Berocca Seniors
9.00 The Fockers 1 – 6 Touch Matip B Berocca Juniors 5 – 3 Newquay U6’s
9.30 Btec Raiders 1 – 3 The Waaa Beans Newquay U5’s 2 – 3 Touch Matip A

Week 4 – Wednesday 5th February 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Monkey Tennis FC 2 – 2 Farcelona B NO GAME
6.30 Farcelona A 3 – 0 Ivory Toast NO GAME
7.00 ATF 0 – 2 Btec Raiders The Waaa Beans 2 – 4 Melchester Rovers
7.30 The A Team 0 – 3 Dream Sessions Berocca Seniors 4 – 2 One Paced Wonders
8.00 TR7.5 5 – 1 The Fockers Berocca Juniors 3 – 0 London Inn B
8.30 TR7 5 – 0 Newquay U6’s Touch Matip A 4 – 0 London Inn A
9.00 Minor Threat 2 – 3 Healeys Touch Matip B 3 – 1 Newquay U5’s
9.30 Netsix and Chill 2 – 0 Dark Fruits Utd 6 Offenders 0 – 4 Cribbar

Week 3 – Wednesday 29th January 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Dark Fruits Utd 1 – 5 Monkey Tennis FC NO GAME
6.30 Cribbar 0 – 6 Netsix and Chill NO GAME
7.00 Ivory Toast 1- 5 Berocca Juniors Btec Raiders 0 – 1 6 Offenders
7.30 Berocca Seniors 1 -5 TR7 Farcelona B 2 – 2 Minor Threat
8.00 Farcelona A 1 – 5  TR7.5 Healeys 1 – 0 Melchester Rovers
8.30 Newquay U5’s 4 – 0 The Fockers One Paced Wonders 2 – 0 The A Team
9.00 London Inn A 1 – 4 Newquay U6’s Dream Sessions 0 – 6 Touch Matip
9.30 ATF 4 – 6 The Waaa Beans London Inn B 0- 3 Touch Matip B

Week 2 – Wednesday 22nd January 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Monkey Tennis FC 3 – 2 Cribbar NO GAME
6.30 Minor Threat 0 – 1 Dark Fruits Utd NO GAME
7.00 Newquay U5’s 4 – 1 Dream Sessions Netsix and Chill 1 – 0 Btec Raiders
7.30 TR7.5 1 – 2 Newquay U6’s The Fockers 2 – 2 London Inn B
8.00 TR7 4 – 2 London Inn A The Waaa Beans 3 – 0 Healeys
8.30 6 Offenders 3 – 1 ATF Melchester Rovers 1 – 6 Farcelona B
9.00 Berocca Juniors 3 – 1 Farcelona A Touch Matip 6 – 1 One Paced Wonders
9.30 The A Team 1 – 13 Berocca Seniors Touch Matip B 13 – 0 Ivory Toast

Week 1 – Wednesday 15th January 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Ivory Toast 2 – 1 The Fockers NO GAME
6.30 Dream Sessions 3 – 3 London Inn A NO GAME
7.00 Dark Fruits Utd 2 – 1 Melchester Rovers London Inn B 1 – 2 Newquay U5’s
7.30 One Paced Wonders 4 – 8 Newquay U6’s 6 Offenders 1 – 5 Waaa Beans
8.00 Btec Raiders 0 – 3 Monkey Tennis FC Berocca Seniors 3 – 0 Touch Matip A
8.30 Berocca Juniors 2 – 2 TR7.5 Farcelona A 1 – 4 Touch Matip B
9.00 The A Team 1 – 2 TR7 Cribbar 2 – 1 Minor Threat
9.30 Farcelona B 1 – 3 Healeys ATF 1 – 7 Netsix and Chill

Cup Finals Night and Division 1 Week 1 – Wednesday 8th January 2020

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Btec Raiders 0 – 2 Melchester Rovers NO GAME
6.30 London Inn 5 – 0 Melchester Rovers (Plate SF2) NO GAME
7.00  TR7.5 5 – 0 Dream Sessions (Shield Final) 7.00 6 Offenders 0 – 4 Monkey Tennis FC
7.30 Cribbar 0 – 3 Healeys 7.30 Ivory Toast 2 – 5 Farcelona A (Plate SF1)
8.00 Berocca Juniors 6 – 0 The Fockers (Cup SF2) 8.00 and 8.30

Touch Matip A* 1 – 1 TR7 (Cup SF1)

Farcelona 0 – 0 London Inn * (15 minute game)

8.30 Healeys 0 – 3 Newquay U5’s (Bowl SF1) 8.45 Dark Fruits Utd 1 – 2 Farcelona B (Bowl SF2)
9.00 Berocca Juniors 3 – 1 Touch Matip 9.15 Farcelona* 2 – 2 Newquay U5’s (15 minute game)
9.30 ATF 2 – 3 Minor Threat 9.30 Waaa Beans 1 – 2 Netsix and Chill

The Cup Quarter Finals Night – Wednesday 18th December 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Btec Raiders 0 – 1 Ivory Toast (Plate QF 1) NO GAME
6.30 Farcelona B 2 – 0 Waaa Beans (Bowl QF 3) NO GAME
7.00 Farcelona A 3 – 1 Netsix and Chill (Plate QF 2) Cribbar A 3 – 3 Dark Fruits Utd* (Bowl QF 4)
7.30 Newquay U5’s 1 – 0  London Inn B (Bowl QF 2) Dream Sessions 5 – 3 Cribbar B(Shield SF2)
8.00 Minor Threat 0 – 2 London Inn A (Plate QF 3) Newquay U6’s 1 – 3 The Fockers (Cup QF3)
8.30 TR7 5 – 2 Healeys (Cup QF1) Melcheseter Rovers 5 – 3 Berocca Seniors (Plate QF 4)
9.00 Touch Matip 1 – 1 TR7.5* (Shield SF1) 6 Offenders 0 – 2 Healeys (Bowl QF 1)
9.30 ATF 1 – 4 Touch Matip A (Cup QF2) Berocca Juniors 4 – 0 Monkey Tennis FC (Cup QF4)

The Cup Week 3 – Wednesday 11th December 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Berocca Seniors 1 – 3 Healeys NO GAME
6.30 Berocca Juniors 5 – 1 Cribbar A NO GAME
7.00 Newquay U5’s 0 – 0 London Inn B* Cribbar B 4 – 2 Waaa Beans
7.30 Farcelona A 0 – 1 Ivory Toast London Inn A 1 – 0 6 Offenders
8.00 Touch Matip 6 – 1 Farcelona B  Newquay U6’s 2 – 5 TR7
8.30 TR7.5 2 – 0 Netsix and Chill Touch Matip A 5 – 0 Melchester Rovers
9.00 Monkey Tennis FC 4 – 0 The A Team Dream Sessions 4 – 3 Dark Fruits Utd
9.30 ATF 5 – 2 Minor Threat The Fockers 3 – 2 Btec Raiders

 

The Cup Week 2 – Wednesday 4th December 2019

Welcome to the Cup which will run for the next four weeks until we break for Christmas. Teams are in groups of four and will play each other once.

Teams will be placed into one of four knockout Cups which will be played in week 4 and will be determined by the teams final position in the group. Any drawn games will be decided by a best of three penalty shoot out during group and cup stages.

Players are permitted to play for up to three teams so long as they are in different groups and not in the same cup competition. No ringers will be allowed on Cup Finals night. This means that any player that does not regularly play for that team and plays Saturday football will not be permitted to play.

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 The Fockers 5 -2  6 Offenders NO GAME
6.30 Berocca Juniors vs Melchester Rovers NO GAME
7.00 Berocca Seniors 3 – 0 London Inn B Dream Sessions 4 – 2 Farcelona B
7.30 London Inn A 0 – 3 Btec Raiders Farcelona A 1 – 3 TR7
8.00 Monkey Tennis FC 2 – 1 Netsix and Chill TR7.5 4 – 0 The A Team
8.30 Cribbar B* 1 – 1 Minor Threat ATF 1 – 3 Waaa Beans
9.00 Newquay U6’s 4 – 0 Ivory Toast Touch Matip A 6 – 1 Cribbar A
9.30 Touch Matip 2 – 2 Dark Fruits Utd Newquay U5’s 6 – 2 Healeys

The Cup Week 1 – Wednesday 27th November 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Btec Raiders 1 – 1 6 Offenders* NO GAME
6.30 Farcelona 1 – 2 Newquay U5’s NO GAME
7.00 Berocca Seniors 1 – 0 Newquay U6’s Farcelona 2 – 1 Dark Fruits
7.30 Berocca Juniors 1 – 2 Touch Matip Ivory Toast 3 – 0 Netsix and Chill
8.00 Touch Matip 3 – 4 Dream Sessions Class on the Grass 0 – 6 Healeys
8.30 Waaa Beans 1 – 4 Minor Threat One Paced Wonders 2 – 6 The Fockers
9.00 TR7.5 vs The A Team Cribbar A 0 – 4 Melchester Rovers
9.30 ATF vs Cribbar Monkey Tennis FC 1 – 2 TR7

Week 21 – Wednesday 20th November 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Fray Bentos 3 – 2 Dark Fruit Utd NO GAME
6.30 Cribbar A 0 – 0 One Paced Wonders NO GAME
7.00 Healeys 2 – 2 Cribbar B Class on the Grass 2 – 2 The Fockers
7.30 Farcelona B 1 – 0 6 Offenders Dream Sessions 3 – 1 Berocca Seniors
8.00 Farcelona A 4 – 0 Berocca Juniors Melchester Rovers 1 -2 Touch Matip B
8.30 Do Daka Chaka 1 – 3 Touch Matip Newquay U5s 0 -5 TR7.5
9.00 Newquay U6’s 5 – 1 The A Team Waaa Beans 3 – 0 NWNC
9.30 Btec Raiders 2 – 2 Ivory Toast Minor Threat 2 – 3 ATF

Week 19 – Wednesday 6th November 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 NWNC 2 – 1 Ivory Toast NO GAME
6.30 Newquay U5’s 6 – 1 Minor Threat NO GAME
7.00 Cribbar A 1 – 6 Berocca Seniors Dream Sessions 1 – 8 Newquay U6’s
7.30 Cribbar B 0 – 0 Dark Fruits Utd Berocca Juniors 7 – 1 The Fockers
8.00 The Waaa Beans 2 – 2 Melchester Rovers Class on the Grass 0 – 5 TR7.5
8.30 Touch Matip 3 – 0 One Paced Wonders Farcelona B 3 – 1 Fray Bentos
9.00 Touch Matip B 5 – 2 Healeys Farcelona A 6 – 0 ATF
9.30  Do Daka Chaka 6 – 0 The A Team Btec Raiders 5 – 0 6 Offenders

Week 18 – Wednesday 30th October

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Dark Fruit Utd 0 – 0 Btec Raiders NO GAME
6.30 Healeys 0 – 6 NWNW NO GAME
7.00 Melchester Rovers 1 – 4 Ivory Toast Minor Threat 0 – 4 Farcelona A
7.30 The Fockers 0 – 6 Newquay U5’s Farcelona B 9 – 0 Waaa Beans
8.00 Newquay U6’s 3 – 1 Do Daka Chaka One Paced Wonders 2 – 1 Dream Sessions
8.30 TR7.5 6 – 2 Berocca Juniors ATF 4 – 0 Class on the Grass
9.00 The A Team 2 – 1 Cribbar A Berocca Seniors 0 – 2 Touch Matip A
9.30 6 Offenders 0- 6 Touch Matip B Fray Bentos 0 – 3 Cribbar B

Week 17 – Wednesday 23rd October 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Dark Fruits Utd 1 – 6 NWNC NO GAME
6.30 Farcelona A 0 -3 Newquay U5’s NO GAME
7.00 Berocca Seniors 4 – 4  Newquay U6’s Farcelona B 1- 1 Btec Raiders
7.30 Berocca Juniors 9 – 4 ATF Class on the Grass 2 – 3 Minor Threat
8.00 The A Team 1 – 2 One Paced Wonders Cribbar A 0 – 5 Do Daka Chaka
8.30 Cribbar B 3 – 1 Waaa Beans TR7 4 – 0 The Fockers
9.00 6 Offenders 2 – 2 Melchester Rovers Fray Bentos FC 1 – 6 Touch Matip B
9.30 Healeys 0 – 1 Ivory Toast Touch Matip 8 – 1 Dream Sessions

Week 16 – Wednesday 16th October 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Ivory Toast 1 – 1 6 Offenders NO GAME
6.30 Minor Threat 1 – 3 Berocca Juniors NO GAME
7.00 Berocca Seniors 4 – 0 One Paced Wonders NWNW 1 – 5 Fray Bentos FC
7.30 Newquay U5’s 6 – 0 Class on the Grass Cribbar B 2 – 2 Btec Raiders
8.00 Cribbar A 0 – 5 Newquay U6’s Do Daka Chaka 0 – 3 Dream Sessions
8.30  The Waaa Beans 0 – 0 Healeys Melchester Rovers  3 – 0 Goals 1 Cup
9.00 The Fockers 0 – 3 Farcelona A Touch Matip 7 – 4 The A Team
9.30 Touch Matip B 4 – 1 Farcelona B ATF 2 – 1 TR7

Week 15 – Wednesday 9th October 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 NWNW 0 – 3 Cribbar B Healeys 3 – 0 2 Goals 1 Cup
7.00 TR7 8 – 2 Minor Threat Dream Sessions 1 – 4 Cribbar A
7.30 One Paced Wonders 3 – 0 Do Daka Chaka Melchester Rovers 1 – 4 Farcelona B
8.00 Class on the Grass 1 – 1 Farcelona A ATF 3 – 0 The Fockers
8.30 Newquay U6’s 3 – 2 Touch Matip A The A Team 1 – 6 Berocca Seniors
9.00 Touch Matip B 2 – 0  Btec Raiders Berocca Juniors 1 – 2 Newquay U5’s
9.30 The Waaa Beans 3 – 2 6 Offenders Ivory Toast 6 – 2 Fray Bentos FC

Week 14 Wednesday 2nd October 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00
6.30 Class on the Grass 0 – 3 The Fockers 2 Goals 1 Cup 0 – 4 Ivory Toast
7.00 The Waaa Beans 1 – 7 Btec Raiders Dream Sessions 0 – 3 Berocca Seniors
7.30 Cribbar A 3 – 0 One Paced Wonders Fray Bentos 0 – 2 Melchester Rovers
8.00 Cribbar B 1 – 7 Touch Matip B Farcelona A 0 – 2 Berocca Juniors
8.30 Do Daka Chaka 6 -6  Touch Matip A Farcelona B 4 – 1 NWNC
9.00 Newquay U5’s 3 – 3 TR7.5 Minor Threat 0 – 1 ATF
9.30  Healeys 2 -1  6 Offenders Newquay U6’s 1 – 1 The A Team

Week 13 – Wednesday 25th September 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 Btec Raiders 3 – 2 NWNC
6.30 2 Goals 1 Cup 4 – 0 6 Offenders
7.00 Berocca Seniors 3 – 0  Do Daka Chaka Farcelona B 0 – 1 Ivory Toast
7.30 St Merryn B 0 – 3 Farcelona A Berocca Juniors 4 – 1 Class on the Grass
8.00 One Paced Wonders 1 – 1 St Merryn A ATF 0 – 4 Newquay U5’s
8.30 Touch Matip A 5 – 1 Cribbar A The A Team 2 – 1 Dream Sessions
9.00  Fray Bentos FC 4 – 2 Healeys Cribbar B 2 – 1 Melchester Rovers
9.30 The Fockers 2 – 4 Minor Threat Touch Matip B 6 – 1 Waaa Beans

Week 12 – Wednesday 18th September 2019

Pitch 1  Pitch 1 Pitch 2
6.00 NWNC 2 – 1 6 Offenders
6.30 Newquay U5’s 2 – 1 Minor Threat
7.00 Waaa Beans 0 – 3 Ivory Toast Melchester Rovers 2 – 0 Healeys
7.30 Class on the Grass 0 – 0 St Merryn B ADCD Reserves 7 –  1 2 Goals 1 Cup
8.00 ADCD 4 – 1 One Paced Wonders St Merryn A 1 – 2 Dream Sessions
8.30 Berocca Juniors 4 – 1 The Fockers Cribbar B 1 – 0 Farcelona B
9.00 Berrocca Seniors 2 – 2 Cribbar A Farcelona A 3 – 5 ATF
9.30 Btec Raiders 3 – 0 Fray Bentos FC The A Team 0 – 11 Do Daka Chaka

Week 11 – Wednesday 4th September 2019

 Pitch 1 Pitch 2 Indoor 5 aside
6.00 Melchester Rovers 2 – 0 Btec Raiders
6.30 The Fockers 3 – 0 6 Offenders St Merryn A 1 – 3 Do Daka Chaka Minor Threat 1 – 3 Farcelona A
7.00 One Paced Wonders 1 – 0 Dream Sessions St Merryn 0 – 3 Berocca Juniors Healeys 3 – 3 Farcelona B
7.30 NWNC 1 – 1 ADCD Reserves ATF 1 – 0 Class on the Grass Newquay U5’s 4 – 3 Fray Bentos FC
8.00 Berocca Seniors 4 – 3 ADCD The A Team 0 – 2 Cribbar A 2 Goals 1 Cup 2 – 7 Waaa Beans
8.30 Ivory Toast 1 – 3 Cribbar B

Week 10 – Wednesday 28th August 2019

 Pitch 1 Pitch 2 Indoor 5 aside
6.00 Farcelona A 0 – 2 6 Offenders
6.30 Class on the Grass 2 – 0 Minor Threat Btec Raiders 0 – 1 Ivory Toast Berocca Seniors 4 – 4 St Merryn A
7.00 St Merryn B 0 – 4 The Fockers Cribbar A 0 – 1 Do Daka Chaka Berocca Juniors 13 -3 ATF
7.30 Touch Matip B 1 – 0 Melchester Rovers The Waa Beans 0 – 3 NWNC The A Team 6 – 8 One Paced Wonders
8.00 Farcelona B 0 – 3 Hardly Athletic Touch Matip A 1 – 1 Dream Sessions Cribbar B 7 – 6 Healeys
8.30 Fray Bentos 7 – 3 2 Goals 1 Cup

Week 9 – Wednesday 21st August 2019

 Pitch 1 Pitch 2 Indoor 5 aside
6.30 Minor Threat 1 – 2 Berocca Juniors NWNC 1 – 4 Melchester Rovers
7.00 Cribbar A 3 – 4 The St Merryn A Berocca Seniors 1 – 2 One Paced Wonders Do Daka Chaka 2 – 2 Dream Sessions
7.30 Hardly Athletic 0 – 3 Cribbar B 6 Offenders 0 – 2 Class on the Grass The Fockers 3 – 2 Farcelona A
8.00 ATF 1 – 2 St Merryn ADCD Reserves 2 – 0 Ivory Toast Healeys 7  – 1 Btec Raiders
8.30 ADCD vs The A Team Farcelona B 0 – 3 2 Goals 1 Cup Fray Bentos 3  -4 The Waaa Beans

Week 7 – Wednesday 7th August 2019

Pitch 1   Pitch 2
Healeys 1 NWNC 2 6.30 Class on the Grass 0 The Fockers 1
Cribbar A 2 One Paced Wonders 2 7.00 Ivory Toast 5 Melchester Rovers 0
Dream Sessions 1 Berocca Seniors 5 7.30 Fray Bentos 1 Cribbar B 4
Farcelona A 1 Berocca Juniors 4 8.00 2 Goals 1 Cup 0 – 3 Btec Raiders
Farcelona B 0 Waaa Beans 3 8.30 ADCD 3 Do Daka Chaka 0

Week 6 – Wednesday 31st July 2019

Pitch 1   Pitch 2
One Paced Wonders 2 – 0 St Merryn 6.00 Healeys 0 – 1 Ivory Toast
St Merryn B 0 – 5 Farcelona A 6.30 Berocca Seniors 2 – 1 Do Daka Chaka
Farcelona B 0 – 1 Btec Raiders 7.00 Berocca Juniors 3 – 2 Class on the Grass
ATF 0 – 1 6 Offenders 7.30 The Fockers 2 – 0 Minor Threat
The A Team 1 – 5 Dream Sessions 8.00 2 Goals 1 Cup 0 – 3 NWNW
Hardly Athletic 3 – 4 Melchester Rovers 8.30 ADCD 2 – 0 Cribbar
ADCD Reserves 3 – 2 Fray Bentos 9.00 Cribbar B 4 – 0 The Waaa Beans

Week 5 – Wednesday 24th July 2019

Pitch 1   Pitch 2
6 Offenders 2 – 2 Minor Threat 6.00 NWNW 3 – 0 Fray Bentos
Btec Raiders 4 – 1 Cribbar B 6.30 Berocca Juniors 4 – 0 The Fockers
Dream Sessions 0 – 1 St Merryn A 7.00 Cribbar A 1 – 1 Berocca Seniors
Class on the Grass 1 – 0 St Merryn B 7.30 Melchester Rovers 4 – 0 Gluten Free Kick
ADCD 4 – 0 One Paced Wonders 8.00 Do Daka Chaka 2 – 0 The A Team
Farcelona A 3 – 1 ATF 8.30 The Waaa Beans 3 – 2 Healeys
Ivory Toast 0 – 1 Hardly Athletic 9.00 ADCD Reserves 2 – 3 Farcelona B

Week 4 – Wednesday 17th July 2019

Pitch 1   Pitch 2
The Fockers vs Six Offenders 6.00 Btec Raiders vs The Waaa Beans
One Paced Wonders vs Dream Sessions 6.30 St Merryn B vs Do Daka Chaka
AFT vs Class on the Grass 7.00 St Merryn A vs Berocca Juniors
The A Team vs Cribbar A 7.30 Fray Bentos vs  Melchester Rovers
Hardly Athletic vs Healeys 8.00 Berocca Seniors vs ADCD
 Minor Threat vs Farcelona A 8.30 Cribbar B vs ADCD Reserves
Farcelona B vs NWNC 9.00 Gluten Free Kick vs Ivory Toast

Week 3 – Wednesday 10th July 2019

Pitch 1   Pitch 2
Cribbar A  vs Do Daka Chaka 6.30 St Merryn  Bvs The Fockers
Melchester Rovers vs Farcelona B 7.00 NWNC vs Cribbar B
Berocca Seniors vs St Merryn A 7.30 Farcelona A vs Six Offenders
Berocca Juniors vs ATF 8.00 ADCD vs Dream Sessions
The A Team vs One Paced Wonders 8.30 ADCD vs Btec Raiders
Class on the Grass vs Minor Threat 9.00 Waaa Beans vs Hardly Athletic
Ivory Toast vs Fray Bentos 9.30 Healeys vs Gluten Free Kick

Week 2 – Wednesday 3rd July 2019

Pitch 1   Pitch 2
Shield Final -Berocca Seniors 2 – 0 One Paced Wonders 6.30 Btec Raiders 3-0 NWNC
Minor Threat 1-3 Berocca Juniors 7.00 London Inn 0-3 Class on the Grass
Cribbar A 3 London Inn 0 7.30 Fray Bentos 0-0 Healeys
Cribbar B 0 Melchester Rovers 0 8.00 Gluten Free Kick 1-3 Hardly Athletic
Do Daka Chaka 7-1 Dream Sessions 8.30 Farcelona B 2-0 Ivory Toast
ADCD 1-2 The A Team 9.00 The Fockers 0-2 Farcelona A
ATF 1-0 Atlantic Porth 9.30 ADCD Reserves 4-1 Waaa Beans

Week 1 – Wednesday 26th June 2019

Pitch 1   Pitch 2
Atlantic Porth 0 – 3 Minor Threat 6.30 Class on the Grass 1 – 0 Farcelona A
Do Daka Chaka 1 – 0 One Paced Wonders 7.00 Farcelona B 0 – 3 Cribbar B* (Bowl Final )
No Women no Cry 1 – 0 Hardy Athletic 7.30  Dream Sessions 4 – 1 Cribbar A
Melchester Rovers 1 – 0 Healeys 8.00 ADCD Reserves 1 – 0 Gluten Free Kick
ATF 0 – 2 The Fockers 8.30 London Inn 0 – 2 ADCD
The Waaa Beans 0 – 1 Ivory Toast 9.00 Berocca Juniors 9 – 1 London Inn B
The A Team 0 – 5 Berocca Seniors 9.30 Btec Raiders 1 – 0 Fray Bentos

Will also count as a league match

Semi Finals Night and Week 1 of Division 1 – Wednesday 19th June 2019

Pitch 1   Pitch 2
Do Daka Chaka 3 – 0 Class on the Grass (Cup SF1) 6.30 Healeys 2 – 1 Farcelona B
Cribbar A 0 – 0 One Paced Wonders* (Shield SF2) 7.00 Dream Sessions 0 – 1 Farcelona B (Cup SF2)
Cup Final – Do Daka 3 – 1 Farcelona A 7.30 Ivory Toast 1 – 0 Cribbar B
Ivory Toast 2 – 1 NWNC (Plate SF2) 8.00 ADCD Reserves 1 – 1 Melchester Rovers* (Plate SF1)
No Weimann no Cry 3 -2 ADCD Reserves 8.30 Melchester Rovers 1 – 1 Btec Raiders
Plate Final – Ivory Toast 1 – 0 Melchester Rovers 9.00 Hardly Athletic 0 – 2 Fray Bentos FC
Hardly Athletic 1 – 1 Berocca Seniors* (Shield SF1) 9.30 Gluten Free Kick 1 – 3 Waaa Beans

Quarter Finals Night – Wednesday 12th June 2019

Pitch 1   Pitch 2
Btec Raiders 0 – 1 Dream Sessions (Cup QF3) 6.30 Atlantic Porth 0 – 3 Farcelona B (Bowl SF2)
Waaa Beans 0 – 5 NWNC (Plate QF3) 7.00 Melchester Rovers* 0 – 0 Berocca Juniors (Plate QF1)
The Fockers 0 – 1 One Paced Wonders (Shield QF4) 7.30 Farcelona A 1 – 0 Fray Bentos (Cup QF4)
ATF 1 – 3 Class on the Grass (Cup QF1) 8.00 Berocca Seniors* 0 – 0 London Inn B (Shield QF2)
London Inn A 1 – 3 Do Daka Chaka (Cup QF2) 8.30 ADCD Reserves 1 – 5 Hardly Athletic (Shield QF1)
A Team 1  -1 ADCD Reserves* (Plate QF2) 9.00 Healeys 0 – 1 Cribbar A (Shield QF3)
Gluten Free Kick 0 – 3 Cribbar B (Bowl SF1) 9.30 Ivory Toast 2 – 0 Minor Threat (Plate QF4)

The Cup Week 3 – Wednesday 5th June 2019

Pitch 1   Pitch 2
Dream Sessions 2 – 2 Waaa Beans 6.30 Class on the Grass 1 – 1 Minor Threat
One Paced Wonders 4 – 0 NWNC 7.00 Farcelona B 0 – 3 Melchester Rovers
Farcelona A 0 – 1 Fray Bentos FC 7.30 London Inn A 0 – 1 The Fockers
Ivory Toast 1 – 0 Gluten Free Kick 8.00 Berocca Juniors 0 – 0 London Inn B
Do Daka Chaka 3 – 0 ADCD Reserves 8.30 Borocca Seniors 0 – 0 Cribbar B
The A Team 3 – 1 Btec Raiders 9.00 ADCD 2 – 3 Healeys
ATF 3 – 0 Atlantic Porth 9.30 Cribbar A 2 – 1 Hardly Athletic

The Cup Week 2 – Wednesday 29th May 2019

Pitch 1   Pitch 2
London Inn A 4 – 0 NWNC 6.30 Berocca Seniors 2 – 1 Minor Threat
Dream Sessions 2 – 2 London Inn B 7.00 Berocca Juniors 2 – 0 Waaa Beans
Do Daka Chaka 2 – 0 Melchester Rovers 7.30 Class on the Grass 3 – 0 Cribbar B
Cribbar A 0 – 3 Btec Raiders 8.00 One Paced Wonders 0 – 3 The Fockers
 ADCD 3 – 2 Atlantic Porth 8.30 Farcelona A 2 – 0 Gluten Free Kick
ATF 3 – 2 Healeys 9.00 Farcelona B 0 – 0 ADCD Reserves
The A Team 2 – 4 Hardly Athletic 9.30 Ivory Toast 0 – 1 Fray Bentos

The Cup Week 1 – Wednesday 22nd May 2019

Pitch 1   Pitch 2
Do Daka Chaka 7 – 0 Farcelona B 6.30 Atlantic Porth 2 – 2 Healeys
Farcelona A 1 – 0 Ivory Toast 7.00 Berocca Seniors 1 – 1 Class on the Grass
One Paced Wonders 0 – 1 London Inn A 7.30 Dream Sessions 2 – 0 Berocca Juniors
The Fockers 0 – 1 NWNC 8.00 London Inn B 9 – 1 Waaa Beans
Melchester Rovers 0 – 1 ADCD Reserves 8.30 Hardly Athletic 0 – 1 Btec Raiders
ADCD 2 – 2 ATF 9.00 Minor Threat 1 – 0 Cribbar B
The A Team 1 – 4 Cribbar A 9.30 Gluten Free Kick 0 – 5 Fray Bentos

Week 21 – Wednesday 15th May 2019

Pitch 1   Pitch 2
Farcelona 0 – 1 Dream Sessions 6.30 Cribbar B 2 – 0 Waaa Beans
Cribbar A 3 – 0 The Fockers 7.00 London Inn A 0 – 0 Farcelona B
ADCD 2 – 1 Ivory Toast 7.30  Melchester Rovers 2 – 1 Gluten Free Kick
London Inn 2- 1  ADCD Reserves 8.00 Do Daka Chaka 3 – 0 One Paced Wonders
Class on the Grass 1 – 2 Berocca Juniors 8.30 ATF 2 – 1 Hardly Athletic
The A Team 0 – 1 Berocca Seniors 9.00 NWNC 0 – 0 Minor Threat
Atlantic Porth 2 – 1 Fray Bentos 9.30 Healeys * Btec Raiders

*Both teams win 3 – 0

Week 20 – Wednesday 8th May 2019

Pitch 1   Pitch 2
Waaa Beans 2 – 8 Atlantic Porth 6.30 Dream Sessions 1 – 2 Do Daka Chaka
The Fockers 3 – 2 London Inn A 7.00 Minor Threat* Healeys
Frey Bentos B 0 – 1 London Inn B 7.30 ADCD Reserves 1 – 7 Melchester Rovers
One Paced Wonders 3 – 0 ADCD 8.00 Gluten Freekick 1 – 5  NWNC
Btec Raiders 3 – 2 Cribbar B 8.30 Fray Bentos A 1 – 2 Class on the Grass
Berocca Juniors 1 – 0 Cribbar A 9.00 Farcelona B 0 – 1 ATF
Ivory Toast 0 – 1 The A Team 9.30  Berocca Seniors 4 – 2 Farcelona A

*both teams win 3 – 0

Week 19 – Wednesday 1st May 2019

Pitch 1   Pitch 2
One Paced Wonders 1 – 0 Ivory Toast 6.30 Btec Raiders 2 – 0 No Weimann no Cry
 Do Daka Chaka 1 – 1 Berocca Seniors 7.00 Cribbar A 1 – 2 Class on the Grass
Frey Bentos B 1 – 2 Cribbar B 7.30 London Inn A 2 – 0 Berocca Juniors
London Inn B 1 – 0 Melchester Rovers 8.00 Farcelona B 0 – 1 Frey Bentos A
ADCD 0 – 2 Dream Sessions 8.30 Farcelona A 1 – 0 The A Team
ATF 3 – 1 The Fockers 9.00 Minor Threat 3 – 0 TR7
ADCD Reserves 3 – 0 Atlantic Porth 9.30  Waaa Beans 1 – 5 Healeys

Week 18 – Wednesday 24th April 2019

Pitch 1   Pitch 2
TR7.5 3 – 0 Btec Raiders 6.30 NWNC 0 – 1 Waaa Beans
Ivory toast 0 – 2 Farcelona A 7.00 Melchester Rovers 0 – 2 Minor Threat
Farcelona B 0 – 2 Berocca Juniors 7.30 The Fockers 1 – 0 Frey Bentos A
London Inn A 0 – 2 Cribbar A 8.00 Berocca Seniors 2 – 0 ADCD
Dream Sessions 2 – 2 One Paced Wonders 8.30 Cribbar B 3 – 0 ADCD Reserves
ATF 3 – 2 Class on the Grass 9.00 Atlantic Porth 2 – 8 London Inn B
The A Team 0 – 4 Do Daka Chaka 9.30 Healeys 0 – 2 Frey Bentos B

Week 17 – Wednesday 17th April 2019

Pitch 1   Pitch 2
Ivory toast 0 – 7 Do Daka Chaka 6.30 Minor Threat 0 – 3 Waaa Beans
Cribbar B 2 – 3 Atlantic Porth 7.00 Healeys 2 – 0 London Inn B
Frey Bentos A 0 – 2 Cribbar A 7.30 Class on the Grass 0 – 3 London Inn A
The A Team 0 – 3 One Paced Wonders 8.00 TR7.5 3 – 3 Frey Bentos B
Melchester Rovers 2 – 0 Btec Raiders 8.30 NWNC 0 – 0 ADCD Reserves
Berocca Juniors 3 – 0 ATF 9.00 The Fockers 0 – 2 Farcelona B
Berocca Seniors 1 – 1 Dream Sessions 9.30 Farcelona 1 – 3 ADCD

Week 16 – Wednesday 10th April 2019

Pitch 1   Pitch 2
Dream Sessions 2 – 0 #BGH 6.30 One Paced Wonders 0 – 6  Berocca Seniors
Class on the Grass 2 – 2 Farcelona B 7.00 Berocca Juniors 6 – 0 The Fockers
Do Daka Chaka 5 – 0 Farcelona A 7.30 Atlantic Porth 0 – 2 Melchester Rovers
Frey Bentos B 0 – 1 NWNC 8.00 Frey Bentos A 1 – 1 London Inn A
London Inn B 1 – 1 Cribbar B 8.30 Waaa Beans 0 – 0 TR7.5
ADCD Reserves 1 – 0 Clean Earth 9.00 Cribbar A 3 – 0 ATF
Minor Threat 3 – 1 Btec Raiders 9.30 ADCD 7 – 0 The A Team

Week 14 – Thursday 4th April 2019

time Pitch 1 Pitch 2 Pitch 3
7.00 England 1 – 0 Exeter Gently Medsoc 1 – 1 Athletico Pathetico Karius to Glory 0 – 3 Fiorentina Turner
7.30 Chippy FC 2 – 2 Egg Fried Reus Exeter Gently B 8 – 0 6 Rifles Medsoc Reserves 2 – 1 Balls Deeper
8.00 H&BR 2 – 0 Balls Deep New Era Dragons 2 – 5 Slippery Six Malabarbarians 3 – 1 Roseland G Utd
8.30 St Eval No Stars 2 – 3 Calcio Devils Bozzos FC 0 – 3 Comeback Like a King Major Ultras 0 – 1 Riders of Yohan
9.00 The Odd Squad 1 – 5 Keen Beans St Eval All Stars 1 – 4 Comeback Kings

Week 15 – Wednesday 3rd April 2019

Pitch 1   Pitch 2
Atlantic Porth * Clean Earth 6.30 Berocca Juniors 8 – 0 Frey Bentos A
Frey Bentos B 1 – 1 Minor Threat 7.00 London Inn B 6 – 1 NWNC
ATF 0 – 0 London Inn A 7.30 Berocca Seniors 4 – 0 #BGH
Dream Sessions 2 – 1 The A Team 8.00 One Paced Wonders 0 – 2 Farcelona A
Farcelona B 3 – 2 Cribbar A 8.30 The Fockers 1 – 0 Class on the Grass
ADCD Reserves 1 – 2 TR7.5 9.00 Cribbar B 0 – 3 Melchester Rovers
ADCD 0 – 3 Do Daka Chaka 9.30 Waaa Beans 1 – 1 Btec Raiders

Week 14 – Wednesday 27th March 2019

Pitch 1   Pitch 2
TR7 2 – 0 London Inn B 6.30 Farcelona A 1 – 0 Dream Sessions
Cribbar A 0 – 1 The Fockers 7.00 London Inn 4 – 1 Farcelona B
Melchester Rovers 1 – 0 Waaa Beans 7.30 Clean Earth 0 – 1 Cribbar B
Do Daka Chaka 5 – 1 One Paced Wonders 8.00 ADCD 0 – 2 #BGH
Minor Threat 1 – 4 ADCD Reserves 8.30 Class on the Grass 0 – 6 Berocca Juniors
The A Team 4 – 1 Berocca Seniors 9.00 Btec Raiders 2 – 2 Frey Bentos B
ATF 7 – 5 Frey Bentos A 9.30 NWNC * Atlantic Porth

both teams win 3 – 0 due to ineligible players

Week 13 – Wednesday 20th March 2019

Pitch 1   Pitch 2
Dream Sessions 0 – 2 Do Daka Chaka 6.30 London Inn 0 – 0 Minor Threat
Atlantic Porth 0 – 5 TR7 7.00 The Fockers 3 – 0 London Inn A
Frey Bentos A 1 – 4 Class on the Grass 7.30 Clean Earth  2 – 1 Melchester Rovers
Frey Bentos B 1 – 1 Waaa Beans 8.00 ADCD 0 – 1 One Paced Wonders
ADCD Reserves 5 – 0 Btec Raiders 8.30 Cribbar B 1 – 1 No Weimann no Cry
Farcelona B 0 – 2 ATF 9.00 Berocca Juniors 5 – 3 Cribbar A
#BGH 1 – 5 The A Team 9.30 Berocca Seniors 4 – 1 Farcelona A

Week 12 – Wednesday 13th March 2019

Pitch 1   Pitch 2
Cribbar B 2 – 0 Minor Threat 6.30 Atlantic Porth 0 – 0 Puyol Pants Down
No Weimann No Cry 2 – 0 Melchester Rovers 7.00 London Inn A 0 – 3 Cribbar A
The Fockers 3 – 2 Frey Bentos A 7.30 London Inn B 1 – 0 Waaa Beans
Dream Sessions 1 – 3 One Paced Wonders 8.00 ADCD Reserves 4 – 0 Frey Bentos B
Class on the Grass 0 – 1 ATF 8.30 Berocca Seniors 0 – 3 ADCD
The A Team 1 – 2 Do Daka Chaka 9.00 Farcelona B 0 – 2 Berocca Juniors
#BGH 0 – 2 Farcelona A 9.30 Clean Earth 0 – 2 TR7

Week 11 – Wednesday 6th March 2019

Pitch 1   Pitch 2
Do Daka Chaka 1 – 2 Berocca Seniors 6.30 Puyol Pants Down 0 – 2 London Inn B
London Inn A 0 – 2 Berocca Juniors 7.00 Cribbar A 1 – 0 Class on the Grass
#BGH 2 – 1 One Paced Wonders 7.30 Cribbar B 0 – 1 TR7
No Weimann no Cry 2 – 1 Clean Earth 8.00 Farcelona B 3 – 0 Frey Bentos A
Farcelona A 1 – 1 The A Team 8.30 Melchester Rovers 1 – 0 Frey Bentos B
ATF 2 – 0 The Fockers 9.00  Waaa Beans 0 – 2 ADCD Reserves
Minor Threat 1 – 2 Atlantic Porth 9.30 Dream Sessions 0 – 7 ADCD

Week 10 – Wednesday 27th February 2019

Pitch 1   Pitch 2
Waaa Beans 2 – 0 Atlantic Porth 6.30 Minor Threat 4 – 0 Clean Earth
 TR7 4 – 0 No Weimann no Cry 7.00 Puyol Pants Down 0 – 3 Cribbar B
Frey Bentos A 0 – 1 Cribbar A 7.30 The Fockers 1 – 1 Farcelona B
Frey Bentos B 0 – 3 London Inn B 8.00 Farcelona A 0 – 2 ADCD
Class on the Grass 2 – 2 London Inn A 8.30 ADCD Reserves 1 – 1 Melchester Rovers
The A Team 2 – 2 One Paced Wonders 9.00 Berocca Seniors 6 – 0 Dream Sessions
Berocca Juniors 4 – 0 ATF 9.30 #BGH 0 – 1 Do Daka Chaka

Week 9 – Wednesday 20th February 2019

Pitch 1   Pitch 2
TR7 4 – 0 Puyol Pants Down 6.30 No Weimann no Cry 1 – 0 Waaa Beans
Berocca Seniors 2 – 2 #BGH 7.00 Farcelona B 1 – 0 Cribbar A
One Paced Wonders 1 – 0 Farcelona A 7.30 Berocca Juniors 0 – 0 Frey Bentos A
Clean Earth * Frey Bentos B 8.00 Cribbar B 0 – 3 ADCD Reserves
ADCD 1 – 2 Do Daka Chaka 8.30 The Fockers 1 – 1 Class on the Grass
ATF 1 – 4 London Inn A 9.00 Melchester Rovers 0 – 4 Minor Threat
Dream Sessions 1 – 3 The A Team 9.30 Atlantic Porth 3 -3 London Inn B

*Both teams win 3 – 0 due to administrative error

Week 8 – Wednesday 13th February 2019

Pitch 1   Pitch 2
Waaa Beans 1 – 4 Clean Earth 6.30 Berocca Juniors 0 – 2 The Fockers
One Paced Wonders 1 – 8 Berocca Seniors 7.00 Dream Sessions 3 – 0 #BGH
Class on the Grass 1 – 0 Farcelona B 7.30 Melchester Rovers 3 – 0 London Inn B
Do Daka Chaka 3 – 1 Farcelona A 8.00 Frey Bentos A 3 – 2 London Inn A
Btec Raiders 0 – 2 No Weimann no Cry 8.30 Frey Bentos B 1 – 1 Cribbar B
ADCD Reserves 5 – 1 Atlantic Porth 9.00 Cribbar A 2 – 2 ATF
ADCD 2 – 0 The A Team 9.30 Minor Threat 1 – 9 TR7

Week 7 – Wednesday 6th February 2019

Pitch 1   Pitch 2
Farcelona A 3 – 2 Dream Sessions 6.30 London Inn 2 – 1 Cribbar B
London Inn 2 – 0 Farcelona B 7.00 Cribbar A 2 – 1 The Fockers
Do Daka Chaka 4 – 1 One Paced Wonders 7.30 Atlantic Porth 2 – 0 Melchester Rovers
Class on the Grass 0 – 5 Berocca Juniors 8.00  Frey Bentos B 0 – 0 No Weimann no Cry
ADCD 3 – 1 #BGH 8.30 The A Team 0 – 4 Berocca Seniors
ADCD Reserves 0 – 1 Clean Earth 9.00 ATF 1 – 2 Frey Bentos A
Waaa Beans 1 – 9 TR7 9.30 Btec Raiders 0 – 0 Minor Threat

Week 6 – Wednesday 30th January 2019

Pitch 1   Pitch 2
Melchester Rovers 1 – 0 Btec Raiders 6.30 Minor Threat 2 – 0 Waaa Beans
Dream Sessions 0 – 3 Do Daka Chaka 7.00 Clean Earth 0 – 2 London Inn B
Frey Bentos A 0 – 2 Class on the Grass 7.30 The Fockers 1 – 3 London Inn A
One Paced Wonders 0 – 3 ADCD 8.00 TR7 0 – 0 Frey Bentos B
No Weimann no Cry 0 – 3 ADCD Reserves 8.30 #BGH 2 – 1 The A Team
Berocca Juniors 4 – 0 Cribbar A 9.00 Farcelona B 1 – 1 ATF
Berocca Seniors 4 – 1 Farcelona A 9.30 Cribbar B 1 – 1 Atlantic Porth

Week 5 – Wednesday 23rd January 2019

Pitch 1   Pitch 2
London Inn A 1 – 2 Berocca Juniors 6.30 Waaa Beans 1 – 1 Btec Raiders
London Inn B 1 – 0 No Weimann No Cry 7.00 Do Daka Chaka 1 – 1 Berocca Seniors
One Paced Wonders 2 – 1 St Mawgan 7.30 Frey Bentos B 1 – 2 Minor Threat
Cribbar A 1 – 2 Class on The Grass 8.00 Farcelona B 3 – 0 Frey Bentos B
Farcelona A 0 – 1 The A Team 8.30 Cribbar B 1 – 2 Melchester Rovers
ATF 4 – 2 The Fockers 9.00 ADCD Reserves * TR7
Atlantic Porth 4 – 1 Clean Earth 9.30 ADCD 0 – 3 Dream Sessions

Week 4 – Wednesday 16th January 2019

Pitch 1   Pitch 2
Clean Earth 0 – 2 Cribbar B 6.30 No Weimann no Cry 1 – 2 Atlantic Porth
Melchester Rovers 2 – 0 Waaa Beans 7.00 London Inn A 0 – 2 Cribbar A
Dream Sessions 1 – 1 One Paced Wonders 7.30 TR7 2 – 1 London Inn B
Minor Threat 0 – 5 ADCD Reserves 8.00 The Fockers 2 – 3 Frey Bentos A
Berocca Seniors 5 – 1 ADCD 8.30 ATF 1 – 2 Class on the Grass
Frey Bentos B 0 – 1 Puyol Pants Down 9.00 Farcelona B 0 – 0 Berocca Juniors
St Mawgan 1 – 0 Farcelona A 9.30 The A Team 0 – 1 Do Daka Chaka

Week 3 – Wednesday 9th January 2019

Pitch 1   Pitch 2
Clean Earth 2 – 1 Melchester Rovers 6.30 Atlantic Porth 1 – 5 TR7
London Inn 0 – 1 Minor Threat 7.00 Dream Sessions 0 – 2 CTPE Sixes
Berocca Juniors 4 – 0 The Fockers 7.30 Frey Bentos A 0 – 0 London Inn A
Class on the Grass 0 – 0 Farcelona B 8.00 Frey Bentos B 3 – 0 Waaa Beans
Do Daka Chaka 2 – 1 Farcelona A 8.30 One Paced Wonders 2 – 2 Berocca Seniors
ADCD 0 – 2 The A Team 9.00  Cribbar B 2 – 2 No Weimann no Cry
Cribbar A 0 – 0 ATF 9.30 ADCD Reserves 0 – 1 Puyol Pants Down

Week 2 – Wednesday 2nd January 2019

Pitch 1   Pitch 2
Minor Threat 1 – 0 Atlantic Porth 6.30 CTPE Sixes 0 – 2 Do Daka Chaka
No Weimann no Cry 3 – 0 Clean Earth 7.00 TR7 2 – 0 Cribbar B
Frey Bentos A 0 – 1 Cribbar 7.30 Puyol Pants Down 0 – 5 London Inn B
Class on the Grass 0 – 0 London Inn A 8.00 Melchester Rovers 2 – 0 Frey Bentos B
One Paced Wonders 2 – 3 Atlantic Reach 8.30 Berocca Seniors 3 – 2 Dream Sessions
Farcelona A 1 – 1 AD CD 9.00  Berocca Juniors  1 – 0 ARD
The Fockers 1 – 2 Farcelona B 9.30 Waaa Beans 1 – 0 ADCD Reserves

Week 1 Wednesday 19th December 2018

Pitch 1   Pitch 2
Atlantic Porth 2 – 0 Puyol Pants Down 6.00 Clean Earth 0 – 2 TR7
Cribbar B 1 – 1 Minor Threat 6.30 Berocca Seniors 1 – 0 TR7 (Shield Final)
Berocca Seniors 3 – 0 CTPE Sixes 7.00 Farcelona A 0 – 3 Cribbar A
Berocca Juniors 5 – 1 Frey Bentos A 7.30 One Paced Wonders 3 – 0 Farcelona B
The Fockers 0 – 4 Class on the Grass 8.00 London Inn 2 – 0 Waaa Beans
AD CD Reserves 3-  2 Frey Bentos B 8.30 No Weimann no Cry 2 – 1 Melchester Rovers
Dream Sessions 0 – 3 Atlantic Reach 9.00 Do Daka Chaka 2 – 0 London Inn (Plate Final)
ARD 2 – 3 London Inn A 9.30 AD CD 0 – 8 Do Daka Chaka